Комунальники Фастова розорили колонію граків

Місцеві мешканці заявляють про десятки загиблих пташенят. Чому в парку взялися за обрізку дерев в сезон гніздування, фастівчани наразі не розуміють. За словами екологів, даний випадок не поодинокий, але притягнути винних до відповідальності за знищення пернатих не дозволяють розмиті формулювання закону.

Відомо, що дерева у парку дійсно потребували обрізки, але чому комунальники почали це робити в сезон гніздування, ані місцеві мешканці, ані екологи не розуміють. За словами очевидців подій, під час обрізки сухих дерев в парку були розорені мінімум 5 пташиних гнізд. Журналісти намагалися звернутися до адміністрації парку, але через свята нікого не знайшли.

Еколог Олександр Соколенко повідомляє, що за останні дні вже вкотре чує про обрізку дерев з гніздами в різних містах Київської області. Каже, на стороні птахів та тварин є закон. Але притягти до відповідальності чиновників за знищення пернатих не дозволяють розмиті формулювання.

Довідка: закон «Про тваринний світ» передбачає, зокрема статтею 39, період тиші та спокою з 1 квітня по 15 червня в відношенні будь-яких робіт, включаючи й обрізку дерев.