Переваги реалізації арештованих активів на сайтах ProZorro.Sale

Продаж арештованого майна потрібно розвивати в системі Прозорро.Продажіsale.ueex.com.ua/filter/arrested-property, як один з перспективних напрямків. На сьогоднішній день цей процес не можна віднести до прозорого і публічного. При запуску вільного ринку на конфісковані і заарештовані активи відбудеться залучення великої кількості учасників, і як наслідок отримання більшого прибутку.

Реалізація арештованого майна на сайтах ProZorro

На сьогоднішній день існує спеціальна система Міністерства юстиції, яка передбачає прийняття участі в торгах обмеженого числа осіб. Все це негативним чином позначається на ринку в цілому. Якщо допустити майданчики системи Прозорро.Продажі до торгів активів, які перебувають під арештом, то це позитивно впливатиме на представників бізнесу.

Успішна торгівля може бути якщо залучити в єдину систему – бізнес, державу і суспільство. Аукціони, які проводяться в системі Прозорро є чесними, прозорими і відкритими для представників ЗМІ, громадських спостерігачів.

Протягом тривалого часу в системі Прозоро.Продажі працює ТБ «Українська енергетична біржа»: у нашого майданчика величезна клієнтська база, отже, реалізація заарештованих і конфіскованих активів через майданчик sale.ueex.com.ua гарантовано буде відбуватися швидко.

Реєстр арештованого майна

Якщо активи боржників будуть реалізовуватися за допомогою системи Прозорро.Продажі, то буде потрібно створити єдину базу всіх об’єктів, вилучених виконавчою службою. На даному етапі цю функцію виконує Агентство по розшуку активів і менеджменту. Однак, вже навесні 2020 року як вимога громадськості був сформований загальний список об’єктів за рішенням АРМА.

Якщо створити аналогічний перелік конфіскованої і заарештованої власності, то це дозволить покупцям у майбутньому відстежити нові об’єкти і вибирати ті, які сподобалися. Янчук А.В, директор агентства, зазначає, що вже розробляється проект по створенню єдиного реєстру.

На даномуетапі в списку є можливість побачити близько 700 позицій, на загальну суму 3,5 млн. грн. Оновлення реєстру відбувається один раз на місяць. А за допомогою прозорої системи електронних торгів є можливість реалізувати більшість об’єктів.

Ефективний збут майна під арештом на сайті sale.ueex.com.ua

Реалізація майна, яке заарештовано, криє в собі багато нюансів. Такі питання повинні вирішувати професіонали. На ТБ «Українська енергетична біржа» було на даному етапі проведено більше 230 тисяч торгів за 3 роки її існування. Чистий прибуток з торгів склала 20 мільярдів гривень. При аукціонах у відкритій системі на сайті ТБ УЕБ вартість на лоти збільшувалася в кілька разів, що відмінно б позначилося при реалізації арештованих та конфіскованихактивів.

У електронних прозорів торгів багато переваг:

  1. завдяки розсилці E-mail ТВ «УЕБ» ви можете отримувати інформацію про найцікавіші і вигідні лоти;
  2. Є можливість пройти у нас навчання та отримати знання про ведення торгів.
  3. інтерфейс зручний, а значить не багато часу витрачати не потрібно, щоб відшукати потрібний аукціон;
  4. ви можете отримувати підтримку від консультантів, які допоможуть в разі виникнення питань.
  5. брати участь в аукціоні можна з будь-якої точки світу – важливо лише мати пристрій з виходом в Інтернет.

Більшість покупців вибирають відкриті аукціони з причини їх ефективності, чесності та прозорості. Тут перемогти може кожен, достатньо лише зареєструватися на сайті sale.ueex.com.ua.