Як заробляти гроші на торгівлі

Щоб дізнатись, як отримати прибуток від аукціону із арештованих активів, поглибленого вивчення законодавчої бази щодо виконавчого провадження у державі буде недостатньо. Потрібне буде детальне вивчення процесу та деякі навичкитут https://sale.uub.com.ua/:

Правосвідомість: вивчення правових актів, наявність певних теоретичних та практичних знань у цій галузі;

Можливість аналізувати те, що відбувається: діяльність брокерського аукціону тут https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazha-drevesyny-na-ploshhadke-ukraynskoj-unyversalqnoj-byrzhy зосереджена на дослідженні та аналізі ліквідних партій для подальшого вигідного перепродажу;

Діяльність, готовність до спілкування, пошук спільної мови з організатором аукціону, вміння вести переговори з покупцями.

Увага! Торги з продажу арештованого майна є перевагою, оскільки в цьому випадку велика ймовірність зменшення вартості.

Будь-хто може подати заявку на участь в аукціонах з продажу арештованого майна: це вигідно для потенційного покупця. Вартість майна може бути меншою за ринкову, хоча умови хороші. Після оцінки всі лоти передаються на продаж організатору аукціону. Аукціон повинен бути проведений протягом 60 днів з моменту передачі права власності. Продаж здійснюється шляхом комісійного продажу, аукціону або публічного аукціону.

Інформація про місце початку, час і дату проведення аукціону розміщується на спеціальному веб-сайті, у державних аукціонах та торгових залах, а тема аукціону висвітлюється в засобах масової інформації. Переговори проходять на спеціальних майданчиках в електронному форматі.

Після закінчення відведеного часу пропозицію можна визнати недійсною, якщо:

  1. Заявки подаються меншою кількістю людей (2 кандидати);
  2. На аукціоні ніхто не з’явився або прийшла лише одна людина;
  3. Жоден з учасників не збільшив початкову вартість;
  4. Переможець не вказує різницю між початковим внеском та вартістю майна протягом 1 тижня.

У цій ситуації через тиждень чи місяць переговори повторюються. У цьому випадку вартість лота зменшується на 20%. Увага! Коли причиною аукціону є несвоєчасна виплата переможцем вартості придбаного лоту. У цій ситуації вартість не зменшується